ویزیت آنلاین دندانپزشکی

 همین الان با شماره 09363020118 در واتساپ به ما پیام دهید و در مورد مشکل دندانپزشکی خود مستقیماً با دندانپزشک مشاوره کنید.

قیمت ویزیت آنلاین دندانپزشکی

ویزیت دندانپزشکی آنلاین در مجموعه کلینیک دندانپزشکی نیام رایگان نیست. (هزینه ویزیت آنلاین بین پنجاه تا صدهزار تومان خواهد بود و بسته به مورد و زمانی که دندانپزشک برای مشاوره اختصاص می‌دهد، متغیر خواهد بود). مشاوره از طریق واتساپ بصورت voice انجام میشود و اغلب نیازی به مکالمه تلفنی نیست. طی یک مشاوره دندانپزشکی شما می‌توانید اطلاعاتی در مورد طرح درمان (نیاز به جرم‌گیری، عصب کشی، نیاز به ترمیم دندان، نیاز به سفید کردن دندان، نیاز به کاشت دندان و ...) کسب نمایید. در صورت نیاز شما نسخه داروئی (شامل آنتی بیوتیک و ضد درد و دهانشویه) دریافت میکنید(از طریق واتساپ) و اطلاعاتی در مورد تعرفه‌های دندانپزشکی شهر تهران دریافت خواهید نمود. توجه نمایید دندانپزشکی به شما مشاوره خواهد داد که سال‌ها درمان‌های گوناگون دندانپزشکی را انجام داده است و در رشته تشخیص بیماری‌های دهان، فک و صورت تخصص دارد.

 

ویزیت آنلاین دندانپزشکی در ایام کرونا

یک انتخاب مناسب برای ایام کرونا ویزیت آنلاین دندانپزشکی است البته برای بیمارانی که تهران نیستند و دسترسی راحتی به ما ندارند، همیشه مناسب است. اکنون از زخم یا ضایعه داخل دهان با گوشی موبایل یک عکس مناسب بگیرید ( فلاش روشن باشد و بر روی ضایعه فوکوس شود. به وسیله ابزار ، لب، گونه و ... کنار زده شود تا واضح ترین تصویر ممکن به دست آید) حالا آن را در واتساپ برای ما بفرستید.

اگر مشکل شما یک ضایعه داخل استخوانی است پس برای ویزیت کردن آنلاین دندانپزشک باید تصویر رادیوگرافی را برای ما بفرستید. از رادیولوژی بخواهید فایل تصویر مورد نظر را برای شما در واتساپ بفرستد و شما هم آن را برای ما بفرستید. (توجه کنید که عکس گرفتن با موبایل از یک کلیشه رادیوگرافی روش مناسبی نیست و کیفیت مورد نظر را تامین نمی‌کند). در چند ساعت آینده ما درباره ضایعه‌ای که دچار آن شده‌اید با شما صحبت خواهیم کرد، روش های درمانی و مراکز درمانی معتبر نزدیک محل سکونت شما را معرفی می‌کنیم. در حال حاضر ویزیت‌های واتساپی بدون هزینه هستند.

 

آدرس و شماره تلفن

 • آدرس : انتهای بوستان دوم پاسداران ، دور میدان بنی هاشم، ساختمان دایموند ، طبقه اول، واحد 3
 • ایمیل : info@niamclinic.com
 • تلفن  :02122326172
 • موبایل : 09363020118
 • کاغذ دیواری
 • پوستر دیواری
 • کاغذ دیواری سه بعدی
 • پوستر دیواری سه بعدی
 • پوستر سه بعدی
 • عصب کشی دندان
 • سه نوع روکش دندان در دندانپزشکی مرسوم است :

  چسب روکش دندان :

  به آنچه روکش را روی دندان حفظ می کند، سمان ( Cement ) می گویند.

  خارج کردن روکش از روی دندان :

  گاهی می توان روکش دندان را با چند ضربه از روی دندان جدا کرد. وسیله ای به نام Crown Remover اینکار را انجام می دهد.

  در صورتیکه این وسیله کارساز نباشد، باید توسط فرد مخصوص روکش دندان بریده شود و سپس وسیله ای را در خط برش اهرم کنیم و روکش دندان را خارج نماییم.

  اگر قرار باشد دندان زیر روکش کشیده شود، دیگر نیازی نیست که ابتدا روکش دندان را خارج کنیم. می توان روکش را به همراه دندان خارج نمود. در صورتیکه روکش با برش خارج شود، دیگر قابل استفاده نیست.

  يك دندان زير روكش سه واحدي بيمار عفوني شده نيازست روكش دندان خارج شود.

  روكشهای دندان با فرز بريده شدند

  با برداشته شدن روكش ها التهاب و عفونت دندان شماره ٦ ( سومين دندان از سمت راست ) قابل مشاهده است .

  قالبگیری روکش دندان :

  بعد از تلاش و آماده سازی دندان، قالبگیری انجام شده و به لابراتوار ارسال می شود، تا حدود یک هفته بعد روکش دندان جهت تحویل به بیمار آماده می شود.

  مواد قالبگیری در کلینیک دندانپزشکی نیام متعلق به کمپانی پاناسیل آلمان هستند.

  مقالات مرتبط: